IC-74HC51 SMD SO14 TOSHIBA
2,97₺
Vergiler Hariç: 2,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TC74HC51AFN
- SKU: TC74HC51AFN
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND/OR/Invert Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | -5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 10 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual 2 Wide 2 Input AND/OR Invert Gate |