IC-74HC4024 STAGE BINARY COUNTER SMD SO14 ST
8,09₺
Vergiler Hariç: 6,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M74HC4024RM13
- SKU: M74HC4024RM13
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 79 MHz |
| Bit Sayısı | 7 Bit |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 7 Stage Binary |