IC-74HC365 BUFFER NON-INVERT TSSOP16
16,73₺
Vergiler Hariç: 13,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74HC365ADTR2G
- SKU: MC74HC365ADTR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 7.8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 7.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex 3-State non-Inverting Buffer with Common Enables |