IC-74HC251 DIP16 ST - M74HC251B1R
23,51₺
Vergiler Hariç: 19,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M74HC251B1R
- SKU: M74HC251B1R
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 8:1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8 Channel 3 State |