IC-74HC245D SO20 SMD TTL TR PHILIPS
23,51₺
Vergiler Hariç: 19,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC245D,653
- SKU: 74HC245D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Lojik Tipi | Transceiver, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Octal Tri-State |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 7.8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 7.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Octal 3-State Bus Transceiver |