IC-74HC240 BUFFER INVERT DIP20
77,41₺
Vergiler Hariç: 64,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM74HC240N
- SKU: MM74HC240N
Urun Detaylari
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NATIONAL SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 7.8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 7.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Inverting Octal Tri-State Buffer |