IC-74HC1G32 GATE OR 1CH 2-INP SC88A - MC74HC1G32DFT2G
2,09₺
Vergiler Hariç: 1,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74HC1G32DFT2G
- SKU: MC74HC1G32DFT2G
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC88A |
| Gate/Inverter Tipi | OR Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 2.6 mA, 2.6 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single 2-Input OR Gate |