IC-74HC163 8-BIT PARA.LOAD SHIF.REG.SMD SO16 PHIL
18,20₺
Vergiler Hariç: 15,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC163D,653
- SKU: 74HC163D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 55 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | Synchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Presettable Synchronous 4-Bit Binary Counter; Synchronous Reset |