IC-74HC151 8-INPUT MULTIPLEXER TSSOP16
14,35₺
Vergiler Hariç: 11,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC151PW,118
- SKU: 74HC151PW,118
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 8:1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8-Input Multiplexer |