IC-74HC14 SCHMITT TRIGGER HEX 14TSSOP
18,40₺
Vergiler Hariç: 15,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM74HC14MTCX
- SKU: MM74HC14MTCX
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Inverting Schmitt Trigger |