IC-74HC14 SCHMITT INVERTER 6CH 14SOIC
11,38₺
Vergiler Hariç: 9,48₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MC74HC14ADG
- SKU: MC74HC14ADG
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Schmitt-Trigger Inverter, High-Performance Silicon-Gate CMOS |