IC-74HC14 SCHMITT INVERTER 6CH 14SOIC
9,27₺
Vergiler Hariç: 7,73₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MC74HC14ADR2G
- SKU: MC74HC14ADR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Schmitt-Trigger Inverters |