IC-74HC139 DUAL 2-4 LINE DECODER/DEMUX SOT-109
6,00₺
Vergiler Hariç: 5,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC139D,653
- SKU: 74HC139D,653
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 2:4 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual 2-to-4 Line Decoder/Demultiplexer |