IC-74HC11 GATE AND 3CH 3-INP 14SO
16,07₺
Vergiler Hariç: 13,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC11D,653
- SKU: 74HC11D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V, 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Triple 3-Input AND Gate |