IC-74HC00 GATE AND QUAD 2INPUT 14TSSOP NXP
9,61₺
Vergiler Hariç: 8,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC00PW,118
- SKU: 74HC00PW,118
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 40 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input NAND Gates |