IC-74AUP2 BUFFER NON-INVERT 3.6V 6TSSOP
32,60₺
Vergiler Hariç: 27,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74AUP2G07GW,125
- SKU: 74AUP2G07GW,125
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP6 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Buffer Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 0.8 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | N/A |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 4 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Power Dual Buffer with Open-Drain Output |