IC-74AHCT08 GATE AND 4CH 2-INP SOIC14 NXP
8,66₺
Vergiler Hariç: 7,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74AHCT08D,118
- SKU: 74AHCT08D,118
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8 mA, 8 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input AND Gate |