IC-74AC86MTCX SOP14 FSC
16,33₺
Vergiler Hariç: 13,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74AC86MTCX
- SKU: 74AC86MTCX
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | XOR |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input Exclusive OR Gate |