IC-74AC573 LATCH OCTAL HS 3STATE 20TSSOP - 74AC573MTCX
28,94₺
Vergiler Hariç: 24,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74AC573MTCX
- SKU: 74AC573MTCX
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Gecikme Süresi | 8.5 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal Latch With 3-State Outputs |