IC-74 GATE OR 1CH 2-INP SOT5 - SN74AHC1G32DRLR
8,23₺
Vergiler Hariç: 6,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74AHC1G32DRLR
- SKU: SN74AHC1G32DRLR
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT5 |
| Gate/Inverter Tipi | OR Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8 mA, 8 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Single 2-Input Positive-OR Gate |