IC-74 GATE NOR 3CH 3-INP 14SO
5,69₺
Vergiler Hariç: 4,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HCT27D,653
- SKU: 74HCT27D,653
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NOR Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4 mA, 4 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Triple 3 Input NOR Gate |