IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP
57,54₺
Vergiler Hariç: 47,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74HC08PW
- SKU: SN74HC08PW
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quadruple 2-Input AND Gates |