IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC
14,67₺
Vergiler Hariç: 12,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74HCS08DR
- SKU: SN74HCS08DR
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.8 mA, 7.8 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quadruple 2-Input AND Gates with Schmitt-Trigger Inputs |