IC-74 BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO - 74HCT541D,653
29,49₺
Vergiler Hariç: 24,58₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 74HCT541D,653
- SKU: 74HCT541D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 6 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 6 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Octal 3-State Buffer/Line Driver |