IC-74 BUF NON-INVERT 5.5V 8TSSOP - 74LVC3G17DP,125
29,96₺
Vergiler Hariç: 24,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC3G17DP,125
- SKU: 74LVC3G17DP,125
Urun Detaylari
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP8 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 3 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 32 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Triple Non-Inverting Schmitt Trigger with 5 V tolerant Input |
Etiketler:
IC-74 BUF NON-INVERT 5.5V 8TSSOP - 74LVC3G17DP
, 125
, 74LVC3G17DP
, 125
, Logic Entegreler