IC-74 BINARY COUNTER DL 4BIT 14SO
11,56₺
Vergiler Hariç: 9,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HCT393D,652
- SKU: 74HCT393D,652
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 107 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual 4 Bit Binary Ripple |