IC-74 BINARY COUNTER 4-BIT 16SO
32,16₺
Vergiler Hariç: 26,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC191D,653
- SKU: 74HC191D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 39 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 14 Stage Ripple Carry Binary |