IC-5052 DIP16 TOSHIBA - TC5052P
62,21₺
Vergiler Hariç: 51,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TC5052P
- SKU: TC5052P
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 3.5 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 12 V |
| Tetikleme Tipi | N/A |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4 Stage Decade Counter with Clock Enable |