IC-4556 CMOS DUAL 2-BIT DEMULTIPLEXER DIP16 PHI - HEF4556BP
29,57₺
Vergiler Hariç: 24,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4556BP
- SKU: HEF4556BP
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 2:4 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual 1 to 4 Line |