IC-4538 DUAL PREC MULTIVIB DIP16 TI - CD14538BE
52,51₺
Vergiler Hariç: 43,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD14538BE
- SKU: CD14538BE
Ürün Detayları
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Dual Precision Monostable Multivibrator |