IC-4538 CMOS DUAL 4-INPUT NOR GATE SMD SO16 ON
31,78₺
Vergiler Hariç: 26,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC14538BDR2G
- SKU: MC14538BDR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8.8 mA, 8.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Precision Retriggerable/Resettable Monostable Multivibrator |