IC-4532 DIP16 ST - HCF4532BEY
67,18₺
Vergiler Hariç: 55,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCF4532BEY
- SKU: HCF4532BEY
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Priority Encoder |
| Devreler | 1 x 8:3 |
| Besleme Voltajı | 3 to 20 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8 Bit Priority Encoder |