IC-4518 CMOS 4-BIT BINRY DECOD./DEMULTIPL DIP16 TI - CD4518BE
27,46₺
Vergiler Hariç: 22,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4518BE
- SKU: CD4518BE
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 8 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Positive, Negative |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4 Stage Dual Binary Up Counter |