IC-4078 CMOS 8-INPUT NOR/OR GATE DIP14 TI - CD4078BE
30,66₺
Vergiler Hariç: 25,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4078BE
- SKU: CD4078BE
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | NOR/OR Gate |
| Girişler | 8 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS 8 Input NOR/OR Gate |