IC-4077 CMOS DUAL 4-INPUT OR GAT.SMD SO14 MOTOROLA
10,93₺
Vergiler Hariç: 9,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC14077BDG
- SKU: MC14077BDG
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (MOTOROLA) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | XNOR |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8.8 mA, 8.8 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad Exclusive OR and NOR Gates |