IC-4070 QUAD EXCLUSIVE-OR GATE SMD SO14 PHI
20,88₺
Vergiler Hariç: 17,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4070BT,653
- SKU: HEF4070BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | XOR |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3 mA, 3 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input Exclusive OR Gate |