IC-4060 CMOS ASYNCH. BINARY 14-BIT UP SMD SO16 ST
43,70₺
Vergiler Hariç: 36,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCF4060M013TR
- SKU: HCF4060M013TR
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 24 MHz |
| Bit Sayısı | 14 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 20 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 14 Stage Ripple Carry Binary |