IC-4060 CMOS ASYNCH. BINARY 14-BIT UP SMD SO16 PHI
13,08₺
Vergiler Hariç: 10,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4060BT,653
- SKU: HEF4060BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 30 MHz |
| Bit Sayısı | 14 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 14 Stage Ripple Carry Binary |