IC-4060 CMOS ASYNCH. BINARY 14-BIT UP COU DIP16 TI - CD4060BE
42,67₺
Vergiler Hariç: 35,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4060BE
- SKU: CD4060BE
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 12 MHz |
| Bit Sayısı | 14 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 14 Stage Ripple Carry Binary |