IC-4050 CMOS HEX BUFFER/TTL DRIVER,NON INVER DIP16 - CD4050BE
19,09₺
Vergiler Hariç: 15,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4050BE
- SKU: CD4050BE
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Buffer, Hex Converter |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 6 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 48 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Hex Buffer/Converters |