IC-4049 LEVEL SHIFTER HEX INV SOIC16
10,81₺
Vergiler Hariç: 9,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC4049D,653
- SKU: 74HC4049D,653
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Inverting High to Low Level Shifter |