IC-4049 INVERTER 6CH 6-INP SO16
20,01₺
Vergiler Hariç: 16,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4049BT,653
- SKU: HEF4049BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3 mA, 20 mA |
| Çalışma Akımı | 16 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Hex Inverting Buffers |