IC-4049 HEX BUFF/CONV INVERTER 16SOIC
25,96₺
Vergiler Hariç: 21,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4049UBDR
- SKU: CD4049UBDR
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4.3 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Hex Inverting Buffer and Converter |