IC-4047 MONO/ASTBL MULTIVIBRATOR 14SOIC NEXPERIA
28,27₺
Vergiler Hariç: 23,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4047BT,653
- SKU: HEF4047BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO14 |
| Lojik Tipi | Astable, Monostable |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 15.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | -3.6 mA, 3.6 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Monostable/Astable Multivibrator |