IC-4047 MONO/ASTBL MULTIVIBRATOR 14SOIC
21,62₺
Vergiler Hariç: 18,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4047BM96
- SKU: CD4047BM96
Ürün Detayları
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Lojik Tipi | Astable, Monostable |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Monostable Multivibrator |