IC-4043 CMOS QUAD NOR R/S LATCH SO-16 SMD PHILIPS
19,15₺
Vergiler Hariç: 15,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4043BT
- SKU: HEF4043BT
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | SR Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 1 :1 |
| Bağımsız Devreler | 4 |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3 mA, 3 mA |
| Gecikme Süresi | 15 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quad R/S Latch with 3-State Outputs |