IC-4040 COUNTER BINARY 12BIT SOIC16 SMD
26,09₺
Vergiler Hariç: 21,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4040BT,653
- SKU: HEF4040BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Sayım Hızı | 50 MHz |
| Bit Sayısı | 12 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 15.5 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 12 Stage Binary Ripple Counter |