IC-4040 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 12-BIT DIP16 TI - CD4040BE
45,34₺
Vergiler Hariç: 37,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4040BE
- SKU: CD4040BE
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 12 MHz |
| Bit Sayısı | 12 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ripple Carry Binary |