IC-4040 12STAGE BINARY RIPPLE SOIC16
25,02₺
Vergiler Hariç: 20,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC4040D,653
- SKU: 74HC4040D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 98 MHz |
| Bit Sayısı | 12 Bit |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 12 Stage Binary Ripple Counter |