IC-4030 GATE XOR 4CH 2-INP 14SO
35,66₺
Vergiler Hariç: 29,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4030BT,652
- SKU: HEF4030BT,652
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO14 |
| Gate/Inverter Tipi | XOR |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3 mA, 3 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quad 2-Input Exclusive-OR Gate |